на Гаїті нова хвиля насильства призвела до пограбувань урядових установ та бюро гуманітарної допомоги

by Max

Нова хвиля насильства на Гаїті призвела до пограбування урядових установ та бюро гуманітарної допомоги. Як повідомляє AP, банди грабіжників в останні тижні завдали величезної шкоди державі та суспільству. Одним із найбільш чутливих наслідків заворушень стало закриття головного міжнародного аеропорту. Зростання хаосу призвело до порушень постачання продовольства і поширення голоду серед найбідніших жителів країни.

Як зазначають міжнародні ЗМІ, становище на Гаїті продовжує погіршуватись. Агентство Reuters повідомило у понеділок про десяти тілах, вивезених на машинах швидкої допомоги з передмість Порт-о-Пренса до лікарень.

Минулої суботи ЮНІСЕФ заявило про розграбування одного з контейнерів з приладдям першої необхідності для породіль і немовлят, включаючи реанімаційну техніку. Це сталося у головному морському порту у столиці Гаїті – місті Порт-о-Пренс.

ЮНІСЕФ заявило, що мародерство та акти насильства завдають зростаючої шкоди постачанням предметів першої необхідності, яких найбільше потребують діти.

На початку березня влада Гаїті оголосила надзвичайний стан через масову втечу вʼязнів із тюрем у столиці, місті Порт-о-Пренс. 3 березня стався масований та кровопролитний напад злочинної групи на пенітенціарні заклади.

Новини по темі