Міністри закордонних справ ЄС обговорять допомогу Україні, ситуацію в Газі та Грузії

by Max

Міністри закордонних справ 27 країн-членів ЄС зустрінуться у Брюсселі, щоб обговорити війни в Україні та Газі, а також майбутні вибори у Венесуелі та новий «закон про іноземних агентів» у Грузії.

Міністри обговорять підтримку ЄС зусиль України захистити себе від російського вторгнення, включаючи використання прибутків від російських активів, заморожених в ЄС, для військової допомоги, пише DPA.

Минулого вівторкаРада ЄС схвалила використання «надприбутків від заморожених активів Росії для підтримки військової оборони та відновлення України на тлі російської агресії».

Представники країн «Групи семи» також обговорюють можливість використання доходів від заморожених російських активів для допомоги Україні.

Міністри закордонних справ також обговорять санкції проти Росії, сказав дипломат ЄС. Наразі ЄС запровадив 13 раундів санкцій проти Росії після її повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Очікується, що на початку зустрічі міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба проінформує їх про хід війни по відеозв’язку.

Новини по темі