Лауреаткою премії імені Георгія Ґонґадзе-2024 стала Тетяна Трощинська

by Max

21 травня члени Капітули оголосили ім’я лауретки щорічної премії для незалежних журналістів імені Георгія Ґонґадзе. Цього року нею стала Тетяна Трощинська.

Лауреатка є директоркою департаменту стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту на «Суспільному», продюсеркою суспільно-політичного ток-шоу «Новий відлік», журналісткою «Громадського радіо», ведучою «Радіо Культура».

З 2018 року до 2024 була головною редакторкою «Громадського радіо». Окрім того, Трощинська розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіанавичок.

Лауреатку традиційно оголосили у Києві 21 травня, у день народження Георгія Ґонґадзе.

Цього року на відзнаку також претендували:

  • Анна Бабінець – журналістка-розслідувачка. Керівниця незалежної розслідувальної агенції «Слідство.Інфо»
  • Ольга Руденко – головна редакторка та засновниця видання The Kyiv Independent.

Премія імені Георгія Ґонґадзе – нагорода для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників kmbs, Києво-Могилянською Бізнес-Школою та виданням «Українська правда».

За умовами Премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття, а згодом і визначати лауреата, який отримує статуетку та грошову винагороду в розмірі 100 тис. грн.

Лауреатами Премії в попередні роки стали Вахтанґ Кіпіані (2019), Павло Казарін (2020), Мирослава Барчук (2021), Мстислав Чернов і Євген Малолєтка (2022), Богдан Логвиненко (2023).

Новини по темі