Кордон України з Росією укріплюється не інженерно, а фортифікаційно – речник ДПСУ

by Max

На кордоні України з Росією споруджувати інженерні укріплення практично неможливо, оскільки будь-яка інженерна група, яка могла б це робити, відразу буде обстріляна російською стороною. Так на запитання про зміцнення українського кордону 19 березня відповів речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко в ефірі Радіо Свобода (Свобода.Live).

«Зараз облаштовуються інженерно-фортифікаційні споруди в максимальній близькості від кордону. Десь це може бути кількасот метрів від кордону, десь може бути кілька кілометрів. Все це залежить від напрямку, обстановки і місцевості, де такі укріплення найбільш доцільні», – пояснив Демченко.

Окрім цього, Демченко додав, що Росія продовжує обстрілювати кордони як Харківської, так і Чернігівської області, проте найбільше російські сили атакують Сумську область. Там же фіксується найбільша кількість виявлених російських диверсійно-розвідувальних груп.

«Звісно, не можна говорити, що вони кожного дня заходять, але найбільша кількість виявлених ворожих ДРГ саме по Сумщині. Останній з випадків – це субота (16 березня 2024 року), коли фактично протягом дня на всій протяжності кордону з Росією по Сумщині на трьох різних напрямках було виявлено три ворожі ДРГ», – каже Демченко.

Російські війська фактично щодня обстрілюють населені пункти Сумщини з різних видів озброєння. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі