Кабмін ухвалив рішення для залучення двох грантів на відбудову України

Кабмін ухвалив рішення для залучення двох грантів на відбудову України

by Max
Кабмін ухвалив рішення для залучення двох грантів на відбудову України

Кабінет міністрів ухвалив два рішення для залучення грантових коштів на відновлення інфраструктури та житла в Україні – про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 12 грудня.

«Перше – це зміни до грантової угоди з Європейського інвестиційного банку про модернізацію системи водопостачання і водовідведення у Миколаєві. Сума гранту буде збільшена з 5 до 8 мільйонів євро. Друге рішення – це залучення 4,5 мільйона євро грантових коштів від МБРР та від Міжнародної асоціації розвитку на ремонт пошкодженого житла», – цитує Шмигаля пресслужба уряду.

Читайте також: Швеція оголосила про новий пакет гуманітарної допомоги для України

Прем’єр додав, що Україна продовжує співпрацювати з USAID за ключовими напрямками. Серед ініціатив співпраці – партнерство з «Укрзалізницею» для її інтеграції до Транс’європейської транспортної мережі, в рамках якого на будівництво двоколійної залізничної ділянки виділили 225 мільйонів доларів.

У квітні комунальне підприємство «Миколаївводоканал» повідомило, що Європейський інвестиційний банк надав додаткові 20 мільйонів євро кредитного фінансування для покращення водопостачання та водовідведення у Миколаєві.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив 8 грудня, що Кабмін погодив понад 2,7 тисяч заяв на виплати коштів на капітальний ремонт за проєктом «єВідновлення».

Новини по темі