ГУР повідомляє про замах на ексмера Куп’янська – він співпрацював з російськими загарбниками

by Max

Головне управління розвідки Міноборони України заявляє про замах на Геннадія Мацегора, який, за даними ГУР, добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками.

Як повідомила у телеграмі українська розвідка, він перебуває у критичному стані.

«7 червня 2024 року у місті Старий Оскол (Росія) здійснено замах на зрадника України Геннадія Мацегору, який обіймав посаду міського голови Купʼянська Харківської області від партії ОПЗЖ», – йдеться у повідомленні.

У ГУР нагадують, що у червні 2022 року Мацегора підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив, а після звільнення Купʼянська він утік з російськими військами до Бєлгородської області РФ.

Про замах на Мацегора у Старому Осколі також повідомляє телеграм-канал Mash. За цими даними, це сталося біля його будинку, стан чоловіка є тяжким.

Українські правоохоронці звинувачують Геннадія Мацегору у державній зраді. У травні обвинувальний акт щодо нього передали до суду.

Купʼянськ і більша частина району, які перебували під окупацією з лютого 2022-го, були звільнені у вересні того ж року. Нині російська армія постійно обстрілює місто й околиці.

Новини по темі