Графіки відключення світла сьогодні почнуть діяти на дві години пізніше – ДТЕК

Графіки відключення світла сьогодні почнуть діяти на дві години пізніше – ДТЕК

by Max
Графіки відключення світла сьогодні почнуть діяти на дві години пізніше – ДТЕК

Сьогодні, 12 червня, стабілізаційні відключення розпочнуть діяти на дві години пізніше – з 17:00 замість 15:00, повідомляє у телеграмі пресслужба енергетичної компанії ДТЕК.

«Ситуація в енергосистемі дозволяє сьогодні задіяти графік відключень на дві години пізніше – з 15:00 і до 23:00», – йдеться в повідомленні.

Раніше в «Укренерго» інформували, що 12 червня всі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 15:00 до 23:00.

Читайте також – «Укренерго»: сотні населених пунктів в Україні знеструмлені через негоду і з інших причин

Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. За даними «Укренерго», вимушені відключення електроенергії – наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак РФ на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Новини по темі