Графіки відключень діятимуть всю добу 4 липня – «Укренерго»

Графіки відключень діятимуть всю добу 4 липня – «Укренерго»

by Max
Графіки відключень діятимуть всю добу 4 липня – «Укренерго»

Графіки погодинних відключень будуть діяти протягом всієї доби 4 липня, повідомляє національний оператор «Укренерго».

«Графіки погодинних відключень діятимуть протягом всієї доби. З 07:00 до 13:00 та з 23:00 до 24:00 будуть задіяні дві черги графіків відключень, у решту годин – три черги», – попереджає оператор.

Водночас живлення об’єктів критичної інфраструктури не планують обмежувати.

Член наглядової ради «Укренерго» Юрій Бойко заявив 3 липня, що ситуація з енергопостачанням може поліпшитися у останній декаді липня, коли планується вихід з ремонтів низки генеруючих установок, а також зниження температури.

Читайте також: Член наглядової ради «Укренерго» припустив, коли обмеження енергоспоживання можуть послабитися

В Україні діють графіки погодинних вимкнень світла через комбіновані цілеспрямовані атаки РФ на українську енергосистему. Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Новини по темі