Генштаб ЗСУ назвав три напрямки, де війська РФ діють найактивніше

Генштаб ЗСУ назвав три напрямки, де війська РФ діють найактивніше

by Max
Генштаб ЗСУ назвав три напрямки, де війська РФ діють найактивніше

З початку доби російські війська найбільшу активність проявляють на Курахівському, Покровському та Краматорському напрямках. Загалом на фронті вже відбулось 41 боєзіткнення, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

За даними штабу, на Покровському напрямку тривають бої в районах Новоолександрівки, Калинового та Новоселівки Першої, на Курахівському – сім боєзіткнень тривають поблизу Красногорівки, Георгіївки та Парасковіївки, а Краматорському – поблизу Нового та Андріївки.

«На Куп’янському напрямку ворог пробує нав’язати ініціативу поблизу Синьківки, Петропавлівки, Стельмахівки та Берестового. Одну атаку українські воїни успішно відбили, ще три боєзіткнення – тривають. Водночас, окупанти вдарили двома КАБами по Куп’янську, ще три керовані авіаційні бомби російський агресор запустив по Іванівці», – йдеться у повідомленні.

У Генштабі додають, що прикордоння Сумщини та Чернігівщини продовжує потерпати від артилерійських обстрілів з території РФ – з напрямків Пороз та Мощеноє завдано удару по Порозку, з Гуєво по Миропіллю, з Хоромного по Єліному. Також сили РФ зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині. Зокрема, зі сторони Бєлгорода агресор завдав трьох ударів трьома КАБами по Вовчанську та інших населених пунктах Вовчанської громади.

Читайте також: Британська розвідка повідомляє про ймовірний прорив військ РФ на сході Часового Яру

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 12 червня зазначив, що основні зусилля війська Росії зосередили на Покровському і Курахівському напрямках, де зібрали найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів. За його словами, російська армія намагається захопити населені пункти Часів Яр, Кліщіївку і Калинівку для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська.

В Інституті вивчення війни (ISW) зазначали, що наявних російських резервів чисельністю 60 000 осіб, ймовірно, «буде недостатньо для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на кількох напрямках».

Новини по темі