Генштаб про ситуацію на Покровському напрямку

Генштаб про ситуацію на Покровському напрямку

by Max
Генштаб про ситуацію на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті зафіксували 89 бойових зіткнень, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні на 19 годину 12 червня.

Зокрема, на Харківському напрямку російська армія «безуспішно намагалася просунутися вперед» п’ять разів. На Куп’янському напрямку загарбники активізувалися поблизу Тернів – у цій частині фронту за день відбулося 12 бойових зіткнень, п’ять із них тривають.

На Сіверському та Краматорському напрямках кількість російських атак зросла до 13 і 8 відповідно.

Читайте також: Нові підходи до рекрутингу в армії: панацея чи спроба «оживити» мобілізацію?

«Досі найгарячіше на Покровському напрямку. З 31 атаки ворога 12 іще тривають. Боєзіткнення проходять в районах Новоселівки Першої, Новоолександрівки, Сокола, Новопокровська та Нетайлового. На Курахівському напрямку тривають бої в районі Красногорівки. Наразі це вже сьома спроба ворога покращити на напрямку своє положення за сьогодні», – йдеться в зведенні.

Також на Херсонщині триває другий за день бій поблизу Кринок. За даними командування, українські війська тримають зайняті позиції.

Проєкт DeepState у ніч на 12 червня повідомив про нове просування російської армії на північний захід від Авдіївки – цього разу біля села Сокіл та в Новопокровському.

Водночас американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму свіжому звіті зазначив, що Сили оборони відновили раніше втрачені позиції вздовж дороги Липці–Харків на південний схід від села Глибоке.

Новини по темі