Енергетики повідомили, що ситуація зі світлом 27 червня не поліпшиться

Енергетики повідомили, що ситуація зі світлом 27 червня не поліпшиться

by Max
Енергетики повідомили, що ситуація зі світлом 27 червня не поліпшиться

У четвер, 27 червня, графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуться впродовж усієї доби з 00:00 до 24:00, повідомляє пресслужба ДТЕК.

«27 червня: за вказівкою «Укренерго» графіки відключень завтра будуть застосовуватися впродовж усієї доби», – йдеться у повідомленні.

«Обсяг обмежень, як і сьогодні, буде найбільшим з 17:00 до 23:00», – додали в компанії «Укренерго».

У разі змін енергетики обіцяють оперативно проінформувати про це.

В Україні діють графіки погодинних вимкнень світла. Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. За даними «Укренерго», вимушені відключення електроенергії – наслідок комбінованих цілеспрямованих атак РФ на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Новини по темі