ДБР завершило розслідування стосовно ексвоєнкома з Одеси, який відпочивав на Сейшелах

ДБР завершило розслідування стосовно ексвоєнкома з Одеси, який відпочивав на Сейшелах

by Max
ДБР завершило розслідування стосовно ексвоєнкома з Одеси, який відпочивав на Сейшелах

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який замість служби відпочивав на Сейшелах, повідомляє пресслужба ДБР 11 липня.

«Експосадовець виїздив за межі України у 2022-2023 році під виглядом особи, що начебто постраждала внаслідок російської агресії. Зокрема, за допомоги знайомого лікаря він оформляв собі виїзд начебто на лікування після поранення на фронті. Насправді колишній начальник Одеського обласного ТЦК та СП їздив на коштовні курорти Сейшельських Островів та Іспанії», – йдеться у повідомленні.

За даними ДБР, ексвоєнком також використав підроблений документ, як підставу, щоб не зʼявитися вчасно на військову службу.

Читайте також: Військовий комісар на Закарпатті змушував солдат будувати його будинок – ДБР

Колишньому військовому загрожує до десяти років позбавлення волі.

У повідомленні не зазначено ім’я фігуранта справи, але з матеріалів слідства зрозуміло, що мова йде про колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова.

Борисову також повідомлено про підозру в організації легалізації незаконних доходів на суму у понад 142 млн гривень і набуття активів, які перевищують законні доходи.

24 липня 2023 року ДБР затримало колишнього воєнкома, суд взяв його під варту на 60 діб із можливістю внесення застави у 150 мільйонів гривень.

Борисов публічно не коментував порушені проти нього провадження.

Новини по темі