Данілов продовжить роботу на дипломатичному напрямку – Зеленський

by Max

Президент України Володимир Зеленський заявив, що колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов продовжить роботу на дипломатичному напрямку.

«Дякую, Олексію Мячеславовичу, за ці роки роботи потужної, професійної роботи. Олексій Мячеславович продовжить свою роботу на дипломатичному напрямку», – сказав президент під час представлення нового секретаря РНБО.

Проте Зеленський не уточнив, якою саме буде робота Олексія Данілова на дипломатичному напрямку.

Читайте також: «Розпочинаємо оновлену роботу»: Зеленський провів засідання РНБО

27 березня Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО, без подробиць повідомивши, що він переводиться на інший напрямок. Його наступником став керівник Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.

Данілов, коментуючи звільнення, подякував за можливість «служити своїй країні» та пообіцяв надалі працювати для України.

Олексія Данілова призначили заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони 23 липня 2019 року, секретарем – 3 жовтня того ж року. У 90-ті Данілов був мером Луганська, на президентських виборах 2004 року очолив Луганський штаб Віктора Ющенка, та пізніше став губернатором області. Два роки був народним депутатом України п’ятого скликання від Блоку Юлії Тимошенко.

Новини по темі