Бійці «Сибірського батальйону» розповіли про цілі підрозділу

by Max

Рекрути «Сибірського батальйону» ЗСУ заявляють, що хочуть «повернення Україні кордонів 1991 року», а також готові боротися за «самовизначення народів Росії». На їхній погляд, «якщо якийсь регіон захоче відокремитись» від Москви, то «має повне право». Про це в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода розповіли бійці «Поет», «Варган» і «Бурят» – громадяни РФ, етнічні татарин, якут і бурят. Наразі вони проходять КМБ, тобто курс молодого бійця.

За словами «Поета», зараз основна його мета – «навчитися працювати зі зброєю» та отримати інші військові навички, щоб надалі «використовувати їх і на території Росії».

«Варган» своїх співгромадян, які приходять в Україну, як окупанти, називає «манкуртами, які підкорюються тільки жадібним інтересам та господарям» у Кремлі.

«Бурят» на запитання кореспондента Радіо Свобода, чи можливий державний переворот у РФ, зауважує – «мирним шляхом це вже не вирішити».

Ці рекрути «Сибірського батальйону» ЗСУ також розповіли, що потрапляють в Україну через треті країни, часто цей шлях займає від кількох місяців до року. Запевняють – їх регулярно перевіряють українські спецслужби.

Підрозділ, як раніше розповідав його командир, формують із представників корінного населення РФ: бурятів, якутів, калмиків, тувинців тощо.

Днями у ЗСУ повідомили про новий підрозділ, сформований із російських добровольців, переважно вихідців із народів Сибіру.

Новини по темі