Австралія виділить Україні пакет військової допомоги на 74 млн дол

Австралія виділить Україні пакет військової допомоги на 74 млн дол

by Max
Австралія виділить Україні пакет військової допомоги на 74 млн дол

Прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз оголосив про черговий пакет військової підтримки для України на суму 110 млн австралійських доларів (це близько 74 млн дол США), повідомляє агенція Reuters. У новий пакет увійдуть 70 одиниць техніки, у тому числі 28 броньованих машин M113, 14 машин спеціального призначення, 28 середніх вантажівок MAN 40M та 14 причепів.

Київ також отримає значні постачання 105-міліметрових артилерійських снарядів. Крім того, Австралія продовжить безмитний доступ для товарів, що імпортуються з України, ще на 12 місяців.

«Ця додаткова підтримка матиме реальні зміни, допомагаючи українському народу, який продовжує демонструвати велику мужність перед лицем незаконної, неспровокованої та аморальної війни Росії”, – сказав Албаніз.

Крім того, Канберра надасть Організації Об’єднаних Націй 10 мільйонів австралійських доларів для задоволення гуманітарних потреб України.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Австралія підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно.

Австралія є однією з найбільших країн, що не входять до НАТО. При цьому надає Україні допомогу у вигляді боєприпасів та оборонного обладнання, включаючи десятки одиниць бронетехніки Bushmaster.

Новини по темі