«Армія РФ дійсно має проблеми зі снарядами» – начальник пресслужби 26-ї артбригади

by Max

У російських військових помітний дефіцит снарядів, повідомив 26 жовтня в етері Радіо Свобода (проєкт Свобода.Live) Олег Калашніков, начальник пресслужби 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, яка зараз перебуває на Бахмутському напрямку.

«Дійсно, у ворога дійсно теж є проблеми зі снарядами. Але от на нашому Бахмутському напрямку він їх має вдосталь. Тобто артилерійські обстріли наших позицій тривають безперервно. Тут він їх не економить», – твердить Калашніков.

За його словами, найбільш активна локація на Бахмутському напрямку – на південь від міста, де зараз тривають бої за Зеленопілля та Курдюмівку.

Очільник пресслужби також наголосив, що на зиму бойові дії не припиняться, бо це б дало можливість російській армії перехопити ініціативу.

«Бої будуть тривати. Ми минулого року теж чули, що на зиму можуть бої зупинитися, може бути пауза – паузи не буде. Якщо буде пауза, значить ми даємо можливість ворогу спробувати перехопити ініціативу на фронті. Такого не буде. Звільняти нашу територію ми будемо за будь-яких погодних умов, за будь-якої пори року, за будь-якої доби, що ми, звичайно, і робимо», – відзначив Олег Калашніков.

За словами офіцера, і надалі відбуватимуться артилерійні дуелі, тому українським військовим потрібно тримати ініціативу, щоб ворог «рефлексував» на дії ЗСУ, а не навпаки.

Раніше цього тижня пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін розповів Радіо Свобода, що російським військовим, які діють на Бахмутському напрямку, бракує розвідувальної інформації, тому вони ведуть розвідку боєм.

Цього місяця Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що Сили оборони України, які ведуть штурмові дії на Бахмутському напрямку, мають частковий успіх у районах Кліщіївки та Андріївки.

Новини по темі