Адміністрація Байдена надсилає Ізраїлю зброю та боєприпаси на понад мільярд доларів – ЗМІ

by Max

Адміністрація Байдена повідомила ключовим законодавцям, що надішле Ізраїлю додаткову зброю і боєприпаси на суму понад 1 мільярд доларів, повідомили у вівторок троє помічників конгресменів. Але не відразу стало відомо, як скоро зброя буде доставлена.

Це перше постачання зброї до Ізраїлю, про яке стало відомо після того, як цього місяця адміністрація призупинила іншу передачу зброї, що складалася з 3500 бомб. Адміністрація Байдена, посилаючись на занепокоєння жертвами серед цивільного населення в Газі, заявила, що призупинила цю передачу бомб, щоб утримати Ізраїль від використання саме цих боєприпасів у своєму наступі на багатолюдне місто Рафах на півдні Гази.

Оприлюднений у вівторок пакет включає близько 700 мільйонів доларів на танкові боєприпаси, 500 мільйонів доларів на тактичні машини і 60 мільйонів доларів на мінометні міни, повідомили помічники конгресменів. Вони говорили на умовах анонімності, щоб обговорити передачу зброї, яка ще не була оприлюднена.

Ізраїль розпочав бойову операцію в Газі після нападу угруповання «Хамас» на південь країни 7 жовтня. Тоді було вбито понад 1200 мирних жителів, понад 250 людей було взято в заручники та вивезено до Гази. Ізраїль заявив, що його мета – повне знищення «Хамасу». Рафах ізраїльська влада називає останнім оплотом джигадистів.

Новини по темі