6 боїв тривають на Покровському напрямку, війська РФ тиснуть біля Новоолександрівки

6 боїв тривають на Покровському напрямку, війська РФ тиснуть біля Новоолександрівки

by Max
6 боїв тривають на Покровському напрямку, війська РФ тиснуть біля Новоолександрівки

Ситуація на Покровському напрямку залишається найбільш напруженою, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України увечері 11 червня.

За даними командування, від початку доби на фронті зафіксували 87 бойових зіткнень.

Російські війська здійснили ще одну спробу штурму українських позицій на Харківському напрямку – біля села Глибоке. Також армія РФ вісім разів намагалася штурмувати позиції Сил оборони на Куп’янському напрямку. П’ять із них були відбиті, три – тривають біля Піщаного, Берестового та Синьківки. Штаб називає ситуацію контрольованою.

Читайте також: Сухаревський розповів, що буде з підрозділами БПЛА, які вже створені і перебувають на фронті

«Шість з 19 боїв ще тривають на Покровському напрямку. Російські загарбники продовжують тиснути на нашу оборону поблизу Новоолександрівки. Пообіді окупанти значно активізували бойову роботу своєї авіації – завдали п’ять авіаударів, по районах населених пунктів Вовче, Олександропіль, Воздвиженка, Євгенівка і Желанне», – йдеться в зведенні.

Крім того, від початку доби російська армія «вперто намагається посунути наші підрозділи із займаних позицій на Оріхівському напрямку». Штаб зафіксував шість атак, які були відбиті поблизу Малої Токмачки, Щербаків, Новопрокопівки та Вербового.

Вдень 11 червня Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська пожвавилися на Оріхівському напрямку.

В американському Інституті вивчення війни у своєму звіті, оприлюдненому в ніч на 10 червня, зазначили, що обмежений дозвіл з боку адміністрації США, що дає змогу Україні використовувати надану американську зброю для ударів по деяких російських військових об’єктах на невеликій частині території РФ, зменшив площу безпечного російського простору лише на 16 відсотків.

Новини по темі